Yeni Sandalye Modelleri rsn33

SANDALYE MODELLERİ
2019 model sandalyeler
Fiyatı      :      Fiyat alınız
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

                 YENİ SANDALYE MODELLERİ

1977 den bu zamana mobilyacılık sektöründe olan firmamız; dededen toruna kalite ve güven anlayışı ile cafe, lokanta, bar, lounge, bistro, yemekhane, düğün, salonu, otel gibi mekanlarınız için toplu kullanıma uygun, sağlam ürünler üretebilmek için, dayanıklı malzemeleri, kaliteli işçiliği ile birleştirir.

Hem sağlam hem ekonomik yeni sandalye modelleri ile herzaman hizmetinizdeyiz.

Tüm cafe sandalyesi, cafe masa sandalye, cafe koltukları, cafe sedirleri, kokteyl masaları, otel mobilyası, cafe mobilyası, lokanta mobilyaları, otel mobilyası modellerini ve ihtiyacınız olan tüm özel konsept mobilya gruplarını özel sipariş üzerine imal ediyoruz. En uygun cafe sandalye fiyatları için bize yukarıdaki whatsapp numarası ile yukarıdaki linkden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıldada imalatcı firma olarak; 2109 sandalye modelleri ile sizlerleyiz

Özel sipariş üzerine çalışan firmamız; mekanlarınız için, tüm renk ve model kombinasyonları ile istediğiniz formlarda yeni sandalye modelleri ile sizlerle.

Ahşap ve metal sandalye imalatımız, isteyeceğiniz tüm modeller için hizmetinizdedir. Özel sipariş üzerine üretim yapan atölyelerimizde mekanlarınız için, tüm renk ve model kombinasyonları ile istediğiniz formlarda 2019 sandalye modelleri ile her zaman yanınızda.

Sipariş adedi yeni sandalye modelleri, fiyatlarını  etkileyen önemli bir parametredir whatsapp aracılığı ile fiyat alınız.

Tüm Cafe restoran  otel bar projelerinde yanınızdayız.

Cafe sandalye fiyatları adetli sipariş üzerine ve toptan bazlıdır. Fiyatlarımıza KDV ve nakliye ücretleri dahil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>