Restaurant Masa Sedir Koltuk Takımı rbj57

BERJER KOLTUKLAR
Zengin model çeşitleri, yüksek kalite, müşteri odaklı hizmet anlayışı, üretici firma güvencesi ve uygun fiyat garantisiyle... Nuh design her mekana, konsepte ve zevke cevap verebilen tasarımlarıyla Restaurant masa sedir koltuk takımlarıyla hizmetinizde.
Fiyatı      :      Fiyat Alınız.
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

RESTAURANT MASA SEDİR KOLTUK TAKIMI

Zengin model çeşitleri, yüksek kalite, müşteri odaklı hizmet anlayışı, üretici firma güvencesi ve uygun fiyat garantisiyle… Nuh design her mekana, konsepte ve zevke cevap verebilen tasarımlarıyla Restaurant masa sedir koltuk takımlarıyla hizmetinizde.

Firmamız Restaurant masa sedir koltuk takım modellerini istediğiniz her renk ebat ölçüde enkaliteli döşeme malzemeleri ile güncel renk ve modellerde üretmektedir.

Özel ölçü özel tasarım Restaurant masa sedir koltuk takımı modellerimiz için sitemizde ki numaramızdan whatsaaptan bize ulaşabilirsiniz.

Tüm model ve renklerde Restaurant masa sedir koltuk takımı imalatımız vardır.

Satışlarımız toptan olup fiyatlarımıza nakliye ve kdv ücreti dahil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>