Restaurant İçin Koltuklar rbj52

BERJER KOLTUKLAR
Firmamız proje bazlı toptan sipariş üzerine Restaurant için koltuk modellerini üretim yapmakla beraber, cafe koltukları, masa ,köşe sedir loca,  conseptinize uygun her nevi  ürün imalatı çalışılmaktadır.
Fiyatı      :      Fiyat Alınız.
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

RESTAURANT İÇİN KOLTUKLAR

Firmamız proje bazlı toptan sipariş üzerine Restaurant için koltuk modellerini üretim yapmakla beraber, cafe koltukları, masa ,köşe sedir loca,  conseptinize uygun her nevi  ürün imalatı çalışılmaktadır.

1977 den bu zamana mobilyacılık sektöründe olan firmamız; dededen toruna kalite ve güven anlayışı ilecafe, lokanta, bar, lounge, bistro, yemekhane, düğün, salonu, otel gibi mekanlarınız için toplu kullanıma uygun, sağlam ürünler üretebilmek için, dayanıklı malzemeleri, kaliteli işçiliği ile birleştirir.

Üretici firmamızdan Restaurant için koltuk modellerini siz değerli müşterilerimizin mekanlarına özel olarak üretiyotuz.

Nezih mekanlar için Restaurant için koltuk modellerini  yoğun kullanıma uygun fırınlı gürgen ağacı, silinebilir kumaş ve yüksek dansiteli gri süngerlerle üretip aracısız satışa sunuyoruz.

1970′den günümüze..

1.Sınıf kalite ve işçilik.

Siz hayal edin biz yapalım.

Siparişleriniz için sitemizdeki iletişim numaramızdan bizi arayınız.

Satışlarımız toptan olup fiyatlarımza nakliye ve kdv ücreti dahil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>