Cafe Sandalyesi rsn30

SANDALYE MODELLERİ
cafe sandalye koltuk
Fiyatı      :      Fiyat alınız
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

                              CAFE SANDALYESİ

1977 den bu zamana mobilyacılık sektöründe olan firmamız; dededen toruna kalite ve güven anlayışı ile cafe, lokanta, bar, lounge, bistro, yemekhane, düğün, salonu, otel gibi mekanlarınız için toplu kullanıma uygun, sağlam ürünler üretebilmek için, dayanıklı malzemeleri, kaliteli işçiliği ile birleştirir.

Tüm cafe sandalyesi, cafe masa sandalye, cafe koltukları, cafe sedirleri, kokteyl masaları, otel mobilyası, cafe mobilyası, lokanta mobilyaları, otel mobilyası modellerini ve ihtiyacınız olan tüm özel konsept mobilya gruplarını özel sipariş üzerine imal eder.

Ahşap ve metal sandalye imalatımız, isteyeceğiniz tüm modeller için hizmetinizdedir. Özel sipariş üzerine üretim yapan atölyelerimizde mekanlarınız için, tüm renk ve model kombinasyonları ile istediğiniz formlarda cafe sandalyesi üretebiliriz,

Tüm Cafe restoran  otel bar projelerinde yanınızdayız.

Cafe sandalyesi satışımız adetli sipariş üzerine ve toptan bazlıdır. Fiyatlarımıza KDV ve nakliye ücretleri dahil değildir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>