Cafe Sandalye rsn 34

ÜRÜN GRUPLARIMIZ
cafe-sandalye
Fiyatı      :      Fiyat alınız
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

                   CAFE SANDALYE MODELLERİ

1977 den bu zamana mobilyacılık sektöründe olan firmamız; dededen toruna kalite ve güven anlayışı ile cafe, lokanta, bar, lounge, bistro, yemekhane, düğün, salonu, otel gibi mekanlarınız için toplu kullanıma uygun, sağlam ürünler üretebilmek için, dayanıklı malzemeleri, kaliteli işçiliği ile birleştirir.

Hem sağlam hem ekonomik cafe sandalye modelleri ile herzaman hizmetinizdeyiz.

Tüm cafe sandalye, cafe masa sandalye, cafe koltukları, cafe sedirleri, kokteyl masaları, otel mobilyası, cafe mobilyası, lokanta mobilyaları, otel mobilyası modellerini ve ihtiyacınız olan tüm özel konsept mobilya gruplarını özel sipariş üzerine imal ediyoruz. En uygun cafe sandalye fiyatları için bize yukarıdaki whatsapp numarası ile yukarıdaki linkden ulaşabilirsiniz.

Yeni yıl dada imalatçı firma olarak; Yeni sandalye modelleri ile sizlerleyiz.

Özel sipariş üzerine çalışan firmamız; mekanlarınız için, tüm renk ve model kombinasyonları ile istediğiniz formlarda yeni sandalye modelleri ile sizlerle.

Ahşap ve metal sandalye imalatımız, isteyeceğiniz tüm modeller için hizmetinizdedir. Özel sipariş üzerine üretim yapan atölyelerimizde mekanlarınız için, tüm renk ve model kombinasyonları ile istediğiniz formlarda 2019 sandalye modelleri ile her zaman yanınızda.

Sipariş adedi cafe sandalye fiyatlarnı  etkileyen önemli bir parametredir; whatsapp aracılığı ile fiyat alınız.

Tüm Cafe restoran  otel bar projelerinde yanınızdayız.

Cafe sandalye fiyatları adetli sipariş üzerine ve toptan bazlıdır. Fiyatlarımıza KDV ve nakliye ücretleri dahil değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>