CAFE RESTAURANT MASA RMS 20 A

CAFE MASALARI
kafe lokanta masa
Fiyatı      :      Fiyat Alınız.
Ürünün Özellikleri
  • 120x70 ahşap kaplama mdf üst tabla
  • fırınlanmış masif gürgen ağacı ayak
  • sipariş tel: 0532 416 62 90
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

CAFE RESTAURANT MASA

 

Firmamız, cafe, restaurant, otel gibi yerler için her model ve renklerde sağlam cafe restaurant masa  sandalyeler üretmektedir.

Satışımız toptan olup cafe restaurant masa  fiyatları na nakliye ve KDV ücretleri dahil değildir.

İstediğiniz her modern model ve türde üretim yapan lokantamasalari.com;  işyeri amaçlı farklı tasarımları ile hizmetinizdedir. Sitemizden de inceleyebileceğiniz gibi pek çok tarz ve zevke hitap edebilecek kapasitedeki zengin modelleri ve ekonomik cafe restaurant masa  fiyatları ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Modellerimiz arasında incelediğinizde masa sandalye takımları, cafe bistro masa , masa sandalye,restoran masa,  cafe koltukları ek olarak; hem daha az yer kaplayan hem de şık tasarımları ile iş yerlerinize yeni bir soluk getiren modellerimiz ile iş yerimizde sergilenmektedir. Ayrıca internet üzerinden de sipariş verip stok sorgulama yapabileceğiniz ürünlerimiz sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta olup, imalattan son kullanıcıya ürün gönderim hizmetini de beraberinde sağlamaktadır. Siz de dilerseniz  iş yeriniz için yeni tasarımlar ile müşterilerinize ve kendi zevkinize hitap edecek ve görsel şölen oluşturabileceksiniz. Yenilenen modeller hakkında dilediğiniz an bilgilendirme maili alabilirsiniz.  Atölyelerimizde ve tasarımcılarımız ile imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz siz değerli Müşterilerimizin beğenisine ve hizmetine sunulmuştur. 

Cafe restaurant masa fiyatlarımıza nakliye ve kdv ücretleri dahil olmayıp satışımız toptandır

Sipariş: 0532 416 62 90

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>