Cafe Masaları RMS 16

CAFE MASALARI
cafe restaurant masa
Fiyatı      :      Fiyat Alınız.
Ürünün Özellikleri
  • 100x70 üst tabka
  • 74 cm yükseklik
  • istenilen ölçü ve renklerde
  • istenilen renkde mdf lam ve ya ahşap kaplama mdf üst tabla
  • paslanmaz ağırlıklı ayak
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

CAFE MASALARI

Firmamız, cafe, restaurant, otel gibi yerler için her model ve renklerde sağlam cafe  masaları  sandalyeler üretmektedir.

Satışımız toptan olup cafe masaları  fiyatları na nakliye ve KDV ücretleri dahil değildir.

İstediğiniz her modern model ve türde üretim yapan lokantamasalari.com;  işyeri amaçlı farklı tasarımları ile hizmetinizdedir. Sitemizden de inceleyebileceğiniz gibi pek çok tarz ve zevke hitap edebilecek kapasitedeki zengin modelleri ve ekonomik cafe masaları  fiyatları ile yıllardır hizmet vermeye devam etmektedir. Modellerimiz arasında incelediğinizde masa sandalye takımları, cafe masaları , masa sandalye,restoran masa,  cafe koltukları ek olarak; hem daha az yer kaplayan hem de şık tasarımları ile iş yerlerinize yeni bir soluk getiren modellerimiz ile iş yerimizde sergilenmektedir. Ayrıca internet üzerinden de sipariş verip stok sorgulama yapabileceğiniz ürünlerimiz sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta olup, imalattan son kullanıcıya ürün gönderim hizmetini de beraberinde sağlamaktadır. Siz de dilerseniz  iş yeriniz için yeni tasarımlar ile müşterilerinize ve kendi zevkinize hitap edecek ve görsel şölen oluşturabileceksiniz. Yenilenen modeller hakkında dilediğiniz an bilgilendirme maili alabilirsiniz. Tamamen kendimize ait atölyelerimizde ve tasarımcılarımız ile imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz siz değerli Müşterilerimizin beğenisine ve hizmetine sunulmuştur. 

Cafe masaları fiyatlarımıza nakliye ve kdv ücretleri dahil olmayıp satışımız toptandır

Sipariş: 0532 416 62 90

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>