Cafe Masa Sandalyesi RMT43

MASA SANDALYE TAKIMLARI
cafe_masa_sandalyesi_rmt43
Fiyatı      :      Fiyat Alınız
Ürünün Özellikleri
  • 110 x 70 cm temperli camlı üst tabla
  • fırınlanmış gürgen (kayın) ağacı sağlam iskelet
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

                        Cafe Masa Sandalyesi

Firmamız mobilya sektöründe dededen toruna güven ve kalite anlayışı ile en yeni cafe masa sandalyesi modellerimizle hizmetinizdedir.

Tüm modellerimizin değişik varyasyonları vardır, örneğin 4 sandalyeli, 2 banklı, 6 sandalyeli

Mekanlarınız için tüm renk ve model kombinasyonları ile sağlam ve dayanıklı olarak ürettiğimiz tüm cafe masa sandalyesi modelleri ile  en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ürettiğimiz tüm cafe masa sandalyesi modelleri, kalabalık mekanlara uygun, sürekli kullanılacağı düşünülerek seçilen, yüksek dayanıma sahip malzemelerden üretmekteyiz.

Rmt 44 modelimizde masa ayak kısımları ve sandalyeler yüksek dayanıma sahip fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir, masa üst tablasının en üst kısmında temperlenmiş uv baskı ile renklendirilmiş cam kaplama mevcuttur

İstediğiniz tüm modelleri sizler için üretelim. Bize istediğiniz tüm cafe masa sandalye, sedir, berjer koltuk, cafe koltuk modellerinin özel siparişini verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>