Cafe Masa Sandalye Takımı rmt41

SANDALYE MODELLERİ
lokanta masa sandalye
Fiyatı      :      Fiyat Alınız
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Retro Cafe Masa Sandalye Takımı

Firmamız mobilya sektöründe dededen toruna güven ve kalite anlayışı ile en yeni retro cafe masa sandalye takımı modelleri ve fiyatları ile yeni yıl da da yanınızda.

Mekanlarınız için tüm renk ve model kombinasyonları ile sağlam ve dayanıklı olarak ürettiğimiz tüm cafe masa sandalye takımı modelleri ile  en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ürettiğimiz tüm cafe masa sandalye takımı modellerini, kalabalık mekanlara uygun, sürekli kullanılacağı düşünülerek seçilen, yüksek dayanıma sahip malzemelerden üretmekteyiz. Özel ölçü özeltasarım  üretimimiz vardır.

Rmt 41 retro  modelimizde masa ayak kısımları ve sandalyeler yüksek dayanıma sahip fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir

İstediğiniz tüm modelleri sizler için üretelim. Bize istediğiniz tüm cafe masa sandalye, sedir, berjer koltuk, cafe koltuk modellerinin özel siparişini verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>