Cafe Masa Sandalye rmt42

MASA SANDALYE TAKIMLARI
lokanta masa sandalye
Fiyatı      :      Fiyat Alınız
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

                       Retro  Cafe Masa Sandalye

Firmamız mobilya sektöründe dededen toruna güven ve kalite anlayışı ile en yeni retro cafe masa sandalye modelleri ve fiyatları ile yeniyıl da da yanınızda.

Mekanlarınız için tüm renk ve model kombinasyonları ile sağlam ve dayanıklı olarak ürettiğimiz tüm cafe masa sandalye modelleri ile  en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Ürettiğimiz tüm cafe masa sandalye modelleri, kalabalık mekanlara uygun, sürekli kullanılacağı düşünülerek seçilen, yüksek dayanıma sahip malzemelerden üretmekteyiz. Özel ölçü özeltasarım  üretimimiz vardır.

Rmt 44 retro  modelimizde masa ayak kısımları ve sandalyeler yüksek dayanıma sahip fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir

İstediğiniz tüm modelleri sizler için üretelim. Bize istediğiniz tüm cafe masa sandalye, sedir, berjer koltuk, cafe koltuk modellerinin özel siparişini verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>